חיפוש מורחב סגור

אודות

  • פרטי הסניף
  • סניף:אלכס לוסקי
  • דוא''ל:milca@losky.co.il
  • נייד:02-6235595
טופס התקשרות
ברצוני להירשם ל- NEWSLETTER בדוא"ל את המדריך "כיצד לרכוש דירה בישראל" מאת מאיר נחשון מומחה הנדל"ן.

קבוצת הנדל"ן אלכס לוסקי פועלת כבר יותר מעשרים שנה בישראל וברחבי העולם בשיווק מיזמי בנייה יוקרתיים, נכסי מסחר ומגורים בתחומי הערים ירושלים, תל אביב, הרצליה, רעננה, אשדוד ואילת.

במקרים רבים, רכישת נדל"ן אינה השקעה ותו לא אלא מפעל חיים. אנו מציבים בראש מעיינינו את האוזן הקשבת ותשומת הלב על מנת לספק ללקוחותינו מענה הולם לצרכים ולרצונות שהם מעמידים בפנינו.

הצלחתנו אינה נמדדת במספר העסקאות – מטרתנו היא להשביע את רצונכם ולהציע לכם את האפשרויות המושלמות להגשת מפעל חייכם.

בזכות היכרותנו המעמיקה עם השוק ומומחיותם של היועצים האיזוריים שלנו, אנו מסוגלים להציע פתרונות אישיים ותפורים לפי מידה.

קניית פרויקט חדש – קבוצת רכישה – יד שנייה – ניהול נכס – מיקום – רכישה/מכירה חוזרת

קבוצת הנדל"ן אלכס לוסקי פיתחה את פעילותה באופן שיענה על דרישותיהם של המשקיעים האירופאים והאמריקנים בישראל בצורה משביעת רצון. הקמנו את החברה "קונספט נדל"ן" כדי להעניק שירות ייחודי לשותפינו בתחום הבנייה בישראל (אפריקה ישראל, אשדר, אזורים, רסקו, אהרונסון, צרפתי, יחד הבונים…). Concept Nadlan

יועצי הנדל"ן ידעו להציג בפניך את המרכיבים החשובים בקנייה טובה בצורה ברורה ומובנת, בין אם מדובר בקנייה או במכירה:

  • איכות הנכס (מיקום, בנייה, רווחים וכד').
  • כדאיות מחיר הקנייה.
  • העלות הכוללת של הנכס.
  • הזמן שיוקדש לרכישת הנכס ובהמשך לניהולו
  • התשואה הכוללת של העסקה בפועל

מדיניות הפעולה שלנו

לדאוג שהנכס שלך יוצג בצורה הטובה ביותר

פעילותנו בתחום הפרסום: דיוור לרוכשים פוטנציאליים, עלון מידע, פרסום בעיתונים, באתרי אינטרנט ובחלונות ראווה ועוד, יבטיחו חשיפה מקסימלית לנכס שלך.בלעדיות קבוצת הנדל"ן אלכס לוסקי תגדיל את פוטנציאל הנמענים ואת מהירות המכירה.

הרשאת בלעדיות

לעתים קרובות מפקידים בעלי הנכס את מכירתו בידי מספר רב של סוכנויות נדל"ן, מתוך מחשבה שהדבר יגדיל את סיכוייהם למכור אותו במחיר הוגן. המציאות בשטח מורה אחרת ורוב המשלמים הגדולים פועלים בעיקר עם בעלי בלעדיות המבוססת על אמון ומקצועיות.

ליווי פיננסי

מה עדיף: קנייה לפני מכירה או מכירה לפני קנייה? כדי להימנע מהלחץ שבהתלבטות, פיתחה קבוצת הנדל"ן אלכס לוסקי שירותי ייעוץ וליווי שמטרתם לסייע בביצוע המהלך הכפול בהצלחה. בזכות השותפויות שלנו, נדריך אתכם במבוך הסיוע הפיננסי בתחום הנדל"ן.

ניהול נכס

מעוניינים לרכוש נכס אך אין לכם את הזמן או המוטיבציה לנהל אותו ביום-יום? קבוצת הנדל"ן אלכס לוסקי תשמח לייעץ לכם. הצוות שלנו יעמיד לרשותכם שירותים לטובת שלוות המשכירים והדיירים.